Soe poza OWL. Jej ojciec znaleziony w stanie krytycznym

W zeszłym tygodnou Soe poinformowała, że nie weźmie udziału w rozgrywkach Overwatch League. Teraz poznaliśmy prawdziwą przyczynę. Jej ojciec był w stanie krytycznym.

soe poza overwatch league

Soe jest jedną z najpopularniejszych osób w Overwatch League. Związana z grą jest niemal od samego początku i bardzo szybko stała się ulubienicą publiczności. Jako host bierze udział w niemal każdych rozgrywkach, dostarczając graczom rozrywki pomiędzy meczami.

Jednak jak sama twierdzi nie wie co będzie dalej z jej karierą w Overwatch League. W zeszłym tygodniu poinormowała, że jest zmuszona zająć się sprawami rodzinnymi, a wczoraj poznaliśmy prawdziwą przyczynę.

Ojciec Soe uległ dziwnemu wypadkowi

W obszernych wyjaśnieniach Soe poinformowała, że jej ojciec uległ poważnemu wypadkowi. Szczegóły jak do tego doszło w dalszym ciągu są nieznane, ale wiadomo że jej ojciec aż kilka dni leżał oczekując pomocy medycznej. Lekarze informują, że proces wyłączania jego organów i wpuszczania toksyn do jego organizmu spowodował brak czucia w nogach.

Soe nie bez problemów ale ostatecznie znalazła się w swojej rodzinnej miejscowości by móc mieć kontakt z ojcem. Pojawił się jednak szereg dodatkowych problemów, które mogą utrudnić jej pracę w lidze. Po powrocie do Szwajcarii musi spędzić ok 2 tygodni na kwarantannie. Dopiero po tym czasie będzie mogła zobaczyć ojca. Drugim problemem jest niska jakość internetu w jej rodzinnym domu, a generalnie słaba jakość w małej mieścinie gdzie aktualnie spędza czas. Co gorsza we wrześniu kończy się jej wiza do Stanów Zjednoczonych, a sprawy urzędowe nie pozwolą jej na przedłużenie jej do tego czasu.

Sama na szczęście mogła liczyć na wyrozumiałość współpracowników w lidze,dzięki czemu będzie mogła załatwić powoli wszystkie tematy.

Z naszej strony pozostaje życzyć Soe wytrwałości i zdrowia dla jej ojca.