SP9RK1E adresuje potencjalny nerf Genjiego w kolejnym patchu w Overwatch

Gwiazda Paris Eternal, SP9RK1E przyznał, że Genji może otrzymać nerfa w jednym z nadchodzących patchów w Overwatch.

nowy eksperyment buff i nerf genijego

Paris Eternal po dosyć sporych zmianach w składzie drużyny zaczyna odnosić większe sukcesy. W ostatni weekend zdominowali półfinały i finał pokonując odpowiednio San Francisco Shock i Philadelphia Fusion. Jednym z najbardziej charakterystycznych zawodników tego weekendu był SP9RK1E, który dokonywał na Genjim niesamowych zagrań w kluczowych momentach gry.

Jak sam mówi, wiele z tych akcji była bardzo mocno powiązana z Brigitte. Rozgrywki w ostatni weekend w Overwatch League odbywały się jeszcze bez nerfa pancerza bohaterki, która zmieniła zasady funkcjonowania tej umiejętności. Więcej o niej pisaliśmy w poniższym artykule.

W rozmowie z Dexerto zawodnik przyznał, że mimo zmian na Brigitte, Genji jest aktualnie mush-have w mecie. Jego umiejętności pozwalają mu dokonywać niesamowicie efektownych eliminacji. Przy aktualnym stanie gry uważa, że Blizzard znerfi bohatera.

Podobna sytuacja miała już miejsce w 2018 roku gdy Jjonak dokonywał niemożliwych zagrań Zenyattą. Wkrótce potem jego alternatywny atak został nerfiony.