Tarcza z głową Diablo wykonana dla demonicznej Brigitte z Overwatch

Jedna znana cosplayerka postanowiła stworzyć demoniczny cosplay Brigitte, którego jednym z charakterystycznych elementów jest tarcza z głową Diablo.

cosplay overwatch brigitte tarcza diablo

Uwielbiam crossover uniwersów gier Blizzarda. W Overwatch mamy kilka skórek ze Starcrafta, Diablo czy Warcrafta podczas gdy np Diablo posiada chowańce stylizowane na postacie z innych gier. Już nie wspominam o Heroes of the Storm, który jest totalnym misz maszem tych uniwersów.

Tymczasem jedna znana cosplayerka postanowiła stworzyć cosplay Brigitte, który będzie prezentował mroczny wizerunek samego Pana Grozy z gier Diablo. Tak konkretnie to jego kobiecą głowę z Diablo 3.

Efekty swoich prac prezentowała już niejednokrotnie pokazując poszczególne etapy powstawania głowy Diablo. Podstawą jest szkielet głowy, na który następnie nakładała materiał przypominający plastelinę, dzięki czemu powstały charakterystyczne wzory na jego głowie.

Całość została uzupełniona od wewnątrz ponad 560 diodami led, aby idealnie ukazywać piekielne pochodzenie. Efekt jak na załączonym obrazku jest po prostu diabelsko hipnotyzujacy.