Trzy nowe mapy w Overwatch na PTR!

Dzisiejszej nocy do Overwatch zostały wprowadzone trzy nowe mapy dla twórców Warsztatu. Jedna z nich jest największą jaką kiedykolwiek dodano do Overwatch.

nowe mapy w overwatch

Wczorajsza aktualizacja na PTR poza wprowadzeniem puli bohaterów dodano sporą aktualizację Workshopu, która dodała 3 zupełnie nowe mapy do testowania. Wśród nich pojawiła się największa w historii mapa w Overwatch.

Warsztat pozwala graczom na tworzenie trybów, które posiadają mechanikę innych gier takich jak tradycyjne gry arcade, bijatyki czy battle royale. Aby usprawnić prace nad mapami deweloperzy dodali do gry aż 3 nowe mapy, które możecie obejrzeć poniżej. Największa mapa ma wymiary 900×900 metrów.

Czyżby Blizzard przymierzał się do map makera dla twórców? Brzmi to odważnie ale kierunek, w którym idzie Warsztat zasługuje na uznanie. Aż dziw, że pracuje nad nim tylko dwóch deweloperów. Ale wczytując się w Discorda Warsztatu widać, że obaj deweloperzy są bardzo aktywni w odpowiadaniu na pytania i jest to kierunek, który modderom bardzo odpowiada.

Macie nadzieję na map maker w Overwatch i nowe tryby?