Turniej Overwatch 2 Aces Showdown ponawia wezwanie do boju

Drodzy gracze Overwatch. Pragniemy was poinformować o sporym sukcesie organizacyjnym pierwszego polskiego turnieju Overwatch o nazwie Aces Showdown.

Turniej Overwatch 2 Aces Showdown

Niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy was o nadchodzącym turnieju w Overwatch 2, w którego organizację włączyło się wielu topowych graczy oraz influencerów. Założenie było proste – pokazać, że gra żyje, ma się dobrze, że społeczność potrafi się zorganizować, a wszystko to w myśl dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji i wzmocnienia medialnego nagłośnienia niedawnej premiery Overwatch 2.

Choć zapisy do turnieju są dopiero na przysłowiowym półmetku, okazało się, że gracze zainteresowali się wydarzeniem bardziej, niż pierwotnie zakładano.

Dziękujemy za tak duże zaangażowanie wokół projektu, do którego mieliśmy przyjemność dołożyć swoją małą cegiełkę. Jednocześnie przypominamy, że zapisy nadal trwają, a wszyscy gracze są mile widziani.

Organizatorzy Aces Showdown

Transmisja i nagrody w turnieju Overwatch 2 Aces Showdown

Nie zapomnij więc tam zajrzeć. To nic nie kosztuje! Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie Twitch.TV, dzięki czemu masz szansę pokazać się polskiej społeczności oraz zawalczyć o wartościowe nagrody!

nagrody w turnieju overwatch 2 Aces Showdown

Jeżeli macie już gotową drużynę, możecie zgłosić ją w tym miejscu.

Jeżeli natomiast przybywasz jako samotny strzelec, a chciałbyś wziąć udział w turnieju, odsyłamy na oficjalny serwer Discord turnieju Aces Showdown, gdzie wraz z pomocą moderacji skompletujesz swoją drużynę.

Przed zapisaniem się do turnieju, warto zapoznać się z regulaminem turnieju.