Twitch drops z okazji startu wyzwania Reaper’s Code of Violence Challenege w Overwatch

Wraz ze startem jutrzejszego wydarzenia w Overwatch Blizzard przygotował Twitch dropsy do zdobycia!

Twitch drops w wyzwaniu overwatch Reaper's Code of Violence Challenge

Jutrzejszego wieczora startuje nowe mini wyzwanie w Overwatch Reaper’s Code of Violence Challenge. Z tej okazji poza możliwością zdobycia legendarnej skórki Żniwiarza, deweloperzy umożliwią graczom zdobycie dodatkowych trzech, unikalnych sprejów, które udostępnione będą na platformie Twitch.TV w ramach nagrody za oglądanie transmisji Overwatch, np. na naszym kanale RushingTurtles. Dzięki temu w ciągu 6 godzin otrzymacie całkowicie za darmo dodatkowe nagrody.

W ramach promocji wydarzenia na Twitchu każdy z widzów relacji live Overwatch otrzyma 3 nagrody w postaci unikalnych sprejów wyzwania Reaper’s Code of Violence Challenge. Za każde 2 godziny oglądania relacji live gracze otrzymają jeden sprej. Łącznie trzeba oglądać 6 godzin streamów aby uzyskać wszystkie nagrody Twitch drops. Poniżej prezentujemy spreje, które są dostępne na Twitchu. Warto w tym miejscu podkreślić, że nie ma potrzeby oglądania ciągiem 2 godzin streamu. Każdy z graczy może przerwać oglądanie w dowolnym momencie

Tym samym zapraszam Was do oglądania naszego streama już w najbliższy wtorek od godziny 20:00 na kanale RushingTurtles na Twitchu, gdzie będą włączone Twitch drops.