Umiejętności Echo były już ujawnione w maju 2019?!

Echo została zapowiedziana po raz pierwszy podczas BlizzCon 2018. Jednak jej umiejętności widzieliśmy dopiero podczas BlizzCon 2019. A wcześniej deweloperzy wymienili je na forum.

echo umiejętności geoff goodman

Echo to jedna z najbardziej wyczekiwanych postaci w Overwatch. Pojawiła się na grafikach koncepcyjnych zanim gra miała swoją premierę ale dopiero w 2018 ujrzeliśmy ją w pełnej krasie w animacji Starzy Znajomi w scenie uwolnienia jej z kapsuły przez McCree.

Od tamtej pory widzieliśmy ją jeszcze raz w animacji Godzina Zero, która zwiastowała nadejście Overwatch 2. Deweloperzy kilkukrotnie potwierdzali, że będzie nowym bohaterem w Overwatch ale nie podali którym w kolejności. Tajemnicą pozostawały również umiejętności bohaterki, które część poznaliśmy w zwiastunie Overwatch 2.

Jednak w maju tego roku na forum Battle.Net pojawił się post Geoffa Goodmana, w którym opisywał niektóre nieprzydzielone umiejętności.

Potencjalne umiejętności Echo

Jedną z nich jest Bomblet Gun, którego działanie polega na tym, że bohater wystrzeliwuje kilka pocisków plazmowych, które przyklejają się do przeciwników, zadają co prawda małe obrażenia, ale pozwala również wysadzić wszystkie pociski w jednym momencie. Najwyraźniej uznali, że będzie idealnie się nadawać do Echo, która właśnie tą bronią posługiwała się w zwiastunie Overwatch 2.

Kolejną umiejętnością, która potencjalnie może należeć do Echo (niepotwierdzone) może być niewidzialna ściana. Umiejętność, którą w tym samym poście opisywał Geoff Goodman początkowo należała do Sombry. Działanie umiejętności polegało na tym, że bohater stawia ścianę, przez którą przeciwnicy nie mogą nic zobaczyć. Jednakże drużyna ma mieć przez nią 100% widoczności. Ściana ma na celu jedynie ukrycie bohaterów. Nie blokuje pocisków, które przez nie przechodzą.

W artykule na łamach Overwatchgame.pl poruszaliśmy również umiejętność latania, ale to byłoby tak naprawdę na tyle. Nic więcej o niej nie wiemy. Więc nie jest pewne czy jest bohaterem wsparcia czy natarcia.

Jak myślicie jakie może mieć pozostałe skille?