W Overwatch szykuje się duże ogłoszenie!

Przed nami coś dużego. Popularny zachodni streamer ujawnił, że szykuje się do kolejnego lotu prezentując na fotce zdjęcie plecaka Overwatch. Czyżby kolejne wydarzenie dla wybranych?

stylosa pokaz overwatch

Blizzard od czasu do czasu zaprasza na zamknięte pokazy do swojej siedziby głównej w Irvine w Kalifornii. Pokazy najczęściej są utajnione i gracze nie mogą mówić w jakim celu lecą, ani co będzie przedmiotem pokazu.

Najwyraźniej Blizzard szykuje coś dużego ponieważ Stylosa, brytyjski youtuber Overwatch poinformował na swoim Instagramie, że szykuje się do lotu.

Zamknięty pokaz Overwatch 2?

Jednym z powodów dla których Stylosa może lecieć do siedziby głównej Blizzarda to zamknięty pokaz Overwatch 2, gdzie streamerzy otrzymają większą liczbę misji do zagrania, bądź też zostanie ujawniony jakiś inny szczegół dotyczący aktualnej wersji gry.

W tym roku w klasycznym Overwatch ma pojawić się przynajmniej jeszcze jeden nowy bohater oraz powtórki wydarzeń sezonowych. Dlatego też największe szanse na prezentację ma Overwatch 2. Jednak co zostanie pokazane, tego dowiemy się dopiero za kilka lub kilkanaście dni.

Mogę też źle odczytywać tą zapowiedź i po prostu wylatuje na wakacje. Ale kto by to skojarzył…