W pół roku z brązu awansował do GMa w Overwatch

Jeden z graczy pochwalił się swoim wynikiem w Overwatch. W pół roku udało mu się awansować z brązu do GMa w Overwatch.

z brązu do grandmastera w overwatch

Na Reddicie pojawił się post w którym jeden z graczy chwali się swoim wynikiem w Overwatch. W pół roku udało mu się awansować z brązu, w którym spędził wiele sezonów by ostatecznie trafić do Grandmastera. Swoje osiągnięcie pokazał na poniższym zrzucie ekranu.

Jest to dosyć spore osiągnięcie zważywszy na fakt, że sam nazywał się mianem „hardstuck bronze”. Do gry powrócił po półrocznej przerwie i szybko wbijał się na kolejne dywizje.

Najwyższą rangę osiągnął na tankach na grze Burzycielem, Sigmą i Reinhardtem.

To co jednak nie pasuje mi w jego historii to fakt, że link który podał do swojego profilu posiada historię gier rankingowych od roku. Dodatkowo gracze poprosili go aby podesłał zrzuty ekranu, w których prezentuje progres co sezon, aby móc zweryfikować czy konto mogło być boostowane czy rzeczywiście progres gracza następował stopniowo.

Jeśli wszystko było legitne to pozostaje tylko gratulować takiego samozaparcia. Pandemia pozwala graczom poświęcić więcej czasu na grind więc nie ma w tym nic złego. Natomiast jeśli przechwałki są tylko wynikiem boostu to wtedy mamy problem.