Wiedźma Kiriko w niższej cenie i nowy Halloweenowy skin Żniwiarza!

Blizzard postanowił sprzedawać skórkę Kiriko oddzielnie w niższej cenie. Dodatkowo w sklepie pojawiła się nowa skórka dla Żniwiarza.

niższa cena skina Wiedźma Kiriko w Overwatch 2

Blizzard poszedł po rozum do głowy i zmienił sposób w jaki można nabyć nowe skórki w Overwatch 2. Dotychczas nowe skiny można było nabyć jedynie w pakietach z innymi elementami kosmetycznymi takimi jak kwestie głosowe, spreje czy wizytówki. Od wczoraj wiedźma Kiriko dostępna jest do zakupu jako samodzielna skórka.

Deweloperzy byli mocno krytykowani za sprzedaż skórek w zestawach. Ale to nie jedyny powód zmiany systemu sprzedaży. W wielu krajach informowanie o wartości skórek bez ich realnych odpowiedników jest spekulacją i łamaniem tamtejszego prawa. Najwyraźniej prawnicy Blizzarda zrozumieli problem i deweloperzy wprowadzili odpowiednie zmiany w swoim sklepie.

Wiedźma Kiriko, za którą Blizzard zbierał bęcki nie tylko od społeczności, ale również od swoich najbardziej zaufanych influencerów. Niedawno Stylosa mocno skrytykował koszt zakupu tego skina wyłącznie w zestawie za około 120 złotych. Chociaż dalej koszt 19 dolarów za jedną skórkę powoduje, że większość nowych graczy nie będzie posiadało ani jednej skórki. Cena tego skina znajduje się aktualnie na poziomie 1900 żetonów

Nowy skin Żniwiarza w Overwatch 2

Overwatch 2 został zaktualizowany o nową Halloweenową skórkę Żniwiarza. Dostępna jest zarówno samodzielnie jak i w zestawie. Ich ceny prezentują się następująco:

  • Skin: 1000 żetonów
  • Zestaw: 1500 żetonów

Czytając komentarze społeczności, ceny elementów kosmetycznych w dalszym ciągu są wygórowane. Ciekawi mnie czy duża liczba osób nabyła takie skórki, czy może liczba zakupów będzie tak mała, że deweloperzy obniżą ceny w sklepie.