Wspólna tarcza Reinhardta i Brigitte z animacji Overwatch 2 odtworzona dzięki nowościom z Warsztatu!

Graczom udało się odtworzyć wspólną powiększoną tarczę Reinhardta i Brigitte z animacji Overwatch 2. Wszystko dzięki nowościom z Warsztatu.

wspólna tarcza reinhardta i brigitte overwatch

Przedwczorajszej nocy na serwerach PTR pojawiła się nowa aktualizacja Warsztatu, która wprowadziła szereg nowych modyfikacji. Jedną z głównych, które wtedy opisywaliśmy było skalowanie bohaterów.

Jednak na tym się nie kończy. Dzięki nowym funkcjom gracze uzyskali możliwość odtworzenia kultowej sceny z Godziny Zero, w której Reinhardt i Brigitte tworzą wspólnie większą tarczę osłaniając agentów Overwatch przez atakiem gigantycznego omnika.

Na początek przypomnijmy jak to wygląda w animacji.

A teraz efekt, jaki można uzyskać w Warsztacie w Overwatch. Nie jest może tak imponujący jak w animacji, co nie zmienia faktu, że być może było to też celowa mechanika, która pojawi się w misjach kooperacyjnych w Overwatch 2.

I made interlocking shields from the Overwatch 2 short a thing from r/Overwatch

Aktualnie nad Warsztatem pracuje jedynie dwóch deweloperów. I najpewniej na tym też się skończy ponieważ Blizzard opracowuje własny nowoczesny silnik gry, którego celem będzie obsługa wszystkich swoich produkcji. Nie wiemy czy aktualne gry pojawią się na nim, ale jeśli plany się potwierdzą być może kiedyś otrzymamy potężny edytor pozwalający graczom wykorzystywać elementy i assety z innych gier.

Tymczasem jeśli chcecie sami zobaczyć jak połączona tarcza wygląda w grze koniecznie wpiszcie kod K3EDA.