Wycieki ikonek na Mardi Gras to nie skiny

W nocy w sieci pojawił się kolejny sprej, który gracze otrzymają na Mardi Gras. Mylące jest stwierdzenie o tym, że to skiny.

mardi gras spreje

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o wycieku na Twitch.TV, który ujawnił, że otrzymamy niedługo nowe wydarzenie karnawałowe w Overwatch, w którym główną postacią, z którą związana będzie historia to Ashe.

Wyciek polegał na tym, że niektórzy widzowie platformy otrzymali nagrody za oglądanie streamów poświęconych temu wyzwaniu. Dzisiejszej nocy pojawił się kolejny sprej prezentujący Burzyciela. I od razu chcemy wyprowadzić Was z błędu. Portale piszące o tym, że Zenyatta, McCree i Burzyciel otrzymają skiny są w błędzie.

W ramach wyzwań bohaterów Blizzard standardowo pozwala graczom na zdobycie następujących rzeczy:

  • Ikony gracza za wygranie 3 meczów,
  • 2 spreje za wygranie kolejnych 3 meczów,
  • Legendarnej skórki za wygranie kolejnych 3 meczów (9 meczów łącznie),
  • 1 spreju za 2 godziny oglądania streamów Overwatch
  • 2 sprejów za kolejne 2 godziny oglądania streamów Overwatch
  • 3 spreje za kolejne 2 godziny oglądania streamów Overwatch

Nie sądzę aby do premiery Overwatch 2 wyzwania bohaterów pozwalały w jakikolwiek sposób na zdobywanie wielu skórek. A skoro kolejne wyzwanie ma dotyczyć Ashe to wyłącznie ona otrzyma legendarną skórkę.

We wczorajszym leaku ujawniono sprej Burzyciela. Razem są to już 3 ujawnione spreje, które najpewniej składają się na komplet 6 sprejów, które można zdobyć za oglądanie Overwatch na Twitchu.

Wiem, że Ashe nie jest najpopularniejszą bohaterką nie tylko poza granicami naszego kraju ale również i u Was, ale ja jestem wprost wniebowzięty. Uwielbiam grać hitscanami i skin dla niej będzie na pewno w mojej kolekcji.

Jak myślicie skoro to karnawał Ashe otrzyma skina imprezowego?