Wyciekła animacja Kiriko z Overwatch 2!

Do sieci wyciekła animacja Kiriko z Overwatch 2. Blizzard ma ogromny problem z przeciekami.

Animacja Kiriko z Overwatch 2

Wczorajszej nocy na platformie Youtube pojawiła się nowa animacja z Kiriko z Overwatch 2. Niemal natychmiast obejrzało ją kilka tysięcy widzów, a stylistyka filmu potwierdza, że jest to dzieło Blizzarda, które niedługo ma mieć oficjalną premierę. Ostrzegam przez spojlerami.

Kiriko to nowy bohater supportowy, który zostanie wprowadzony do gry wraz z premierą Overwatch 2. Póki co wszelkie informacje o tzw. fox girl trzymane są w tajemnicy i widać, że deweloperom zależy na utrzymaniu tego w tajemnicy, aby fani mogli odpowiednio nahajpować się na premierę gry.

Animated Short Kiriko z Overwatch 2

Poniżej możecie zobaczyć kilka zrzutów ekranu prezentujących Kiriko oraz link do filmu (nie gwarantuję, że będzie jeszcze aktywny po publikacji). Dodatkowo zaznaczam, że animacja jest niedokończona. W niektórych scenach brakuje efektów wizualnych jak również całość posiada hiszpański dubbing, więc jeśli nie uczyliście się tego języka nie zrozumiecie większości zdań 😉

Animację można aktualnie obejrzeć na platformie Daily Motion. Hasło dostępu do filmu jak podaje portal PCGamer to „overwatch”.

Kiriko nie będzie dostępna wszystkim graczom od razu. Po premierze gry bohaterka trafi do Przepustki Bojowej i tylko posiadacze płatnego Battle Passa będą mogli nią grać. Gracze, którzy postanowią korzystać z bezpłatnej przepustki będą zmuszeni grindować i odblokować określony tier, aby ją otrzymać.

Overwatch 2 dostępny będzie w formacie F2P już 4 października.