Wyzwanie Łaski: Reaktywacja – nowy event z legendarnym skinem Overwatch do wygrania

Blizzard rozpoczął kolejne mini wydarzenie w Overwatch. Wyzwanie Łaski: Reaktywacja pozwoli nam na zdobycie legendarnej skórki dla tytułowej bohaterki gry.

wyzwanie łaski overwatch

W 2018 roku w okolicach Gamescom, a przy okazji premiery animacji Wschodząca Gwiazda w Overwatch Blizzard rozpoczął pierwsze mini wydarzenie w grze. Polegało ono na umożliwieniu graczom na zdobycie epickiej bądź legendarnej skórki dla wybranego bohatera wraz ze sprejami i ikonami dodając do tego otoczkę w postaci animacji bądź dłuższego opowiadania zdradzającego szczegóły fabularne gry.

Mimo, że wydarzenia te nie prezentują żadnych zasadniczych nowości coraz częściej uważane są za ciekawsze niż wydarzenia sezonowe. Dzięki temu Blizzard osiągnął swój cel zapraszając do gry większą grupę zapalonych graczy, którzy będą grindować poziomy w grze aby zdobyć unikatowe skiny.

Wyzwanie Łaski: Reaktywacja

Nowe wydarzenie o nazwie Wyzwanie Łaski: Reaktywacja pozwoli graczom zdobyć legendarną skórkę Doktor Ziegler, 8 sprejów w grze oraz jedną ikonę gracza. Zostało ono podzielone na dwa etapy. Pierwszym z nich jest aktywna rozgrywka w Overwatch, podczas której za każde kolejne 3 zwycięstwa w Szybkiej Grze, Grze Rankingowej czy Salonie Gier otrzymacie kolejną nagrodę.

I tak oto za pierwsze 3 zwycięstwa można zdobyć ikonę gracza, za 6 zwycięstw dwa spreje z wizerunkiem doktor Ziegler, natomiast za 9 zwycięstw legendarną skórkę o nazwie Doktor Ziegler.

Kolejne 8 sprejów można zdobyć poprzez dropy na Twitchu. Oznacza to tyle, że musicie obejrzeć 6 godzin streamów Overwatch aby co każde dwie otrzymać zestaw sprejów.

Aby zdobyć powyższe nagrody konto Battle.Net musi być zintegrowane z kontem na platformie Twitch.TV. Wraz ze startem wydarzenia uruchomiliśmy dropy na naszym koncie, na którym możecie swobodnie przez najbliższe dni nabić minuty potrzebne do zdobycia nagród. Wszystkie nasze streamy dostępne są pod adresem https://www.twitch.tv/rushingturtles/.