Zenyatta, Sigma, Hanzo i Brigitte z nowymi modelami w Overwatch 2!

Wczorajszego dnia Blizzard ogłosił beta testy Overwatch 2, które wystartują w kwietniu. Na materiałach promocyjnych widzimy nowe modele Zenyatty, Sigmy, Hanzo i Brigitte.

nowe modele overwatch 2 brigitte, sojourn, zenyatta, sigma, hanzo

Beta testy trybu PvP w Overwatch 2 rozpoczną się z końcem kwietnia tego roku. Tak poinformował Blizzard w oficjalnym ogłoszeniu w dniu wczorajszym na swoich kanałach społecznościowych. Wraz z tym ogłoszeniem pojawiło się kilka grafik prezentujących nowe modele bohaterów w Overwatch 2. Wśród nich można zobaczyć nowy reskin Zenyatty, Hanzo, Sigmy czy Brigitte.

Na premierę trybu PvP gracze otrzymają całkowicie nowy silnik graficzny wraz z nowymi wizerunkami wszystkich bohaterów. Część modeli Blizzard zaprezentował już wcześniej natomiast podczas wczorajszego ogłoszenia zobaczyliśmy nowe wizerunki bohaterów wymienionych wyżej.

W grze na moment startu beta testów będzie 33 bohaterów (wliczając Sojourn). Do tego czasu wszyscy bohaterowie powinni mieć już gotowe modele na nowym silniku, co pozwoli wszystkim cieszyć się z jakości jaką dostarczy do gry Blizzard.

Premiera Overwatch 2 nie została jeszcze ogłoszona, jednak podczas jednego z podsumowań kwartalnych dla inwestorów powiedziano, że Overwatch 2 nie będzie miało wpływu na wynik finansowy 2022 roku co oznacza, że tryb PvE pojawi się dopiero w 2023 roku.