Zombie mod z Call of Duty w Overwatch

Warsztat to idealne miejsce do testowania wszelkiego rodzaju modów, które być może kiedyś znajdą się w regularnej rotacji w Overwatch. Poznajcie Zombie mod z Call of Duty w Overwatch.

zombie mod overwatch

Społeczność wielokrotnie pokazywała jakie możliwości drzemią w Warsztacie. Blizzard cały czas wspiera rozwój narzędzia i nawet przejęcie praw autorskich nie przeszkadza wielu fanom by pokazać swoje prace światu.

Jeden z projektantów postanowi pokazać swoją wersję trybu Zombie z Call of Duty.

Tryb w Overwatch nie prezentuje co prawda prawdziwych Zombie, które zamienione zostały na Brigitte. Modyfikacja w Overwatch posiada niemalże te same zasady co w Call of Duty. Gracze mogą zbierać pieniądze by ulepszyć swoje uzbrojenie i wzmacniać obrażenia wraz z nadchodzącymi kolejnymi zombiakami.

Youtuber APM zaznacza, że ukazany tryb jest w wersji beta, przez co nie udostępnia go jeszcze publicznie. To ma zostać zrobione jak dopracuje wszystkie szczegóły.

Oglądając te tryby aż korci aby Blizzard dodał możliwość edytowania postaci bądź dodać zestaw postaci, które będzie można wykorzystać na potrzeby trybów. Bo zupełnie inaczej grałoby się mając np Marine, a inaczej gdybyśmy mieli fruwać po mapie z silnikami odrzutowymi.

Gdyby zamiast Brigitte były zombiaki i mroczna mapa przystosowana pod ten tryb siekalibyście ;)?