Pierwszy patch z hotfixami do Shadow Gambit: The Cursed Crew

Deweloperzy Shadow Gambit: The Cursed Crew poinformowali o łatce z hotfixami bugów, która jest już do pobrania. Wkrótce ma również pojawić się większy patch na PC i konsole.

Shadow Gambit hotfix

Shadow Gambit: The Cursed Crew to najnowsza produkcja studia Mimimi Games, która przenosi nas w mistyczny świat przeklętych piratów. Kolejna gra w stylu Commandos zbiera bardzo pozytywne opinie zarówno na platformie Steam jak i GOG. I jak widać deweloperzy nie pozostawiają gry samej sobie. Poinformowali, że hotfix jest już dostępny na wyżej wymienionych platformach, natomiast na Epic Games ma pojawić się po południu.

Łatka naprawia kilka poważnych bugów związanych z zapisem rozgrywki podczas długich sesji oraz w przypadku użycia umiejętności Prognosticar postaci Pinkus von Presswald. Dodatkowo naprawiono problem z progresją wskrzeszonego bohatera, który nastąpił zaraz po crashu gry.

Ostatni fix, a właściwie usprawnienie dotyczy szybkości poruszania się kamery. Pracowała dosyć wolno, więc zwiększenie szybkości usprawni z całą pewnością satysfakcję z rozgrywki.

Deweloperzy zapowiedzieli również kolejny większy patch, który trafi na PC i konsole. Nie powiedziano co w nim zostanie uwzględnione, ani czy będą to kolejne poprawki pomniejszych błędów czy usprawnienia rozgrywki.

Shadow Gambit jest dostępne do kupienia w cenie 144 złotych.