Predecessor – wskrzeszona MOBA Paragon w produkcji

Studio Omeda Studios wykorzystuje model rozgrywki i assety zamkniętego projektu gry Paragon tworząc własną grę MOBA Predecessor.

Predecessor - powstaje kopia gry Paragon stworzonej przez Epic Games

Rynek MOBA mimo nasycenia od czasu do czasu prezentował nam ciekawe perełki. Jedną z nich był Paragon, w którym gracze zamiast widoku izomerycznego widzieli swojego bohatera zza pleców. Gra jednak nie przetrwała i Epic Games zrezygnowało z jej produkcji. Jednak zdaje się, że Predecessor to nie nawet duchowy kontynuator schedy Paragon ale jego wierna kopia, która pojawiła się na platformie Steam.

Predecessor zawiera bowiem wszystkie możliwe modele bohaterów, które Epic Games udostępnił za darmo deweloperom pracującym na silniku Unreal Engine. Deweloperzy mogą wykorzystać niemal wszystkie assety gry, dzięki czemu deweloperzy ze studia Omeda Studios postanowili skorzystać.

Predecessor został zapowiedziany juz w 2020 roku. Prace nad grą cały czas trwają a oficjalny zwiastun gry możecie obejrzeć poniżej.

Profil Twitterowy studia jest ostatnio dosyć aktywny prezentując umiejętności bohaterów na krótkich materiałach z rozgrywki.

Zainteresowanych odsyłam do oficjalnej strony dewelopera.