Premiera Hogwarts Legacy – podano datę!

Podczas wczorajszego State of Play od Playstation ujawniono premierę Hogwarts Legacy.

premiera hogwarts legacy - ogłoszono kiedy zagramy

Avalanche Software i Warner Bros. Games wczorajszego dnia pokazali gameplay z rozgrywki Hogwarts Legacy, pierwszej gry RPG w świecie Harrego Pottera z otwartym światem, systemem craftingu i mrocznym wątkiem rebelii goblinów. Produkcja przeniesie graczy do XIX wiecznego Hogwartu gdzie jako uczeń 5 klasy uczestniczyć będziemy w zajęciach szkolnych ucząc się nowych zaklęć, mikstur czy obrony przed czarną magią. Wraz z 15 minutowym zwiastunem rozgrywki wiemy, kiedy odbędzie się premiera Hogwarts Legacy.

Premiera Hogwarts Legacy

Informacje o dacie premiery gry pojawiły się w FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania) na oficjalnej stronie gry. Premiera Hogwarts Legacy ma odbyć się na święta 2022, czyli pod koniec grudnia bieżącego roku. Szczegółowa data nie została jednak ujawniona, ale termin świąteczny z pewnością jest już bardzo konkretny.

Jeśli interesuje Cię tematyka Hogwarts Legacy dołącz koniecznie do naszej grupy na Facebooku.

Hogwarts Legacy to gra single player bez trybu multiplayer ani trybu współpracy. Dostępna będzie na platformach PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4, Playstation 5 oraz Nintendo Switch.

Źródło: hogwartslegacy.com