Rainbow Six Mobile – popularny FPS zmierza na telefony komórkowe!

Ubisoft zapowiedziało Rainbow Six Mobile, mobilną wersję swojego popularnego FPSa.

zapowiedź Rainbow Six Mobile

Rainbow Six Siege to jeden z popularnych FPSów na rynku, który otrzymuje regularne wsparcie od dobrych kilku lat. Firma Ubisoft, która odpowiada za tą markę poinformowała, że w produkcji jest Rainbow Six Mobile, wersja gry dostosowana specjalnie na telefony komórkowe z systemami iOS i Android.

Jak informują deweloperzy w odrębnym wpisie, jeszcze tej wiosny, część z graczy otrzyma szansę na wzięcie udziału podczas planowanych alfa testów gry. Aby jednak to zrobić musicie posiadać konto Ubisoft, zarejestrować się do udziału w testach i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących gry w inne FPSy takie jak Call of Duty czy Playerunknown’s Battlegrounds.

Tom Clancy’s Rainbow Six zmierza na urządzenia mobilne! Poznaj różnorodnych operatorów i możliwe do zniszczenia elementy środowiska na klasycznych mapach, takich jak Bank i Border. Poznaj Rainbow Six Mobile: pierwszoosobową strzelankę taktyczną dla wielu graczy. Graj jako Atakujący lub Obrońca w meczach PvP i staw czoła dynamicznej walce w zwarciu, podejmując szybko decyzje taktyczne.

Rainbow Six Mobile wprowadzi do gry 10 operatorów. Po 5 na stronę Atakujących i Obrońców.

Atakujący Operatorzy
Broniący Operatorzy

Gracze mogą już zapisać się do alfa i beta testów na stronie rainbowsixmobile.com