Raper Snoop Dogg dołączył do składu organizacji FaZe Clan!

Znany amerykański raper Snoop Dogg dołączył do składu organizacji FaZe Clan.

Snoop Dogg dołączył do organizacji FaZe Clan

Snoop Dogg, a właściwie od dziś FaZe Snoop to znany muzyk, który miał duży wpływ na rozwój popularności rapu na całym świecie. W ostatnich latach mocno angażuje się w branżę technologiczną i gamingową. Jest nie tylko streamerem ale również właścicielem własnego NFT, które w ostatnich miesiącach zyskuje na popularności. Wczoraj poinformowano o kolejnym kroku w jego inwestycjach. Oficjalny profil organizacji FaZe Clan poinformował o dołączeniu rapera do składu swoich członków gdzie będzie pełnił rolę zarówno twórcy jak i członka zarządu.

FaZe Clan na wiosnę 2022 dokona fuzji z notowaną na giełdzie NASDAQ firmą B.Riley Principal 150 Merger Corp., w której Snoop Dogg oficjalnie będzie członkiem zarządu, a i najpewniej obejmie określoną liczbę akcji firmy.

Oficjalny zwiastun kooperacji FaZe Clan i Snoop Dogga znajdziecie poniżej.

FaZe Clan to największa organizacja streamersko-esportowa na świecie i jedyna, która może pochwalić się dużymi zasięgami na swoich kanałach społecznościowych w sieci. Dołączenie Snoop Dogga tylko potwierdzi przewagę FaZe nad pozostałymi orgami.

Źródło: Faze Clan