RTS Starship Troopers z opóźnioną o kilka miesięcy premierą

RTS Starship Troopers: Terran Command pojawi się z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

RTS Starship Troopers: Terran Command opóźnione o kilka miesięcy

Deweloperzy odpowiadający za RTS Starship Troopers: Terran Command poinformowali, że ich najnowsza gra strategiczna pojawi się na rynku z kilumiesięcznym opóźnieniem. Informacja ta została przekazana społeczności na raptem kilka dni przed planowaną datą jej premiery, która pierwotnie została ustalona na 31 marca 2022 roku.

Starship Troopers: Terran Command ma teraz nową datę premiery ustaloną na czerwiec 2022. Przyczyną opóźnienia jest dopracowanie gry przez deweloperów. Jak informują w notce prasowej:

Zamierzamy dostarczyć ukończoną i dopracowaną grę. Jest dla nas bardzo ważne, abyście mogli w pełni cieszyć się grą od pierwszego dnia, bez żadnych problemów psujących zabawę lub bez konieczności czekania na przyszłe łatki lub poprawki. Gra jest już kompletna, a cały pozostały czas tworzenia będzie całkowicie skoncentrowany na dopracowaniu tego, co już istnieje. Nie możemy się doczekać, aby ujawnić więcej i planujemy pokazać wam wiele w miesiącach poprzedzających premierę w czerwcu.

Gra pierwotnie została zapowiedziana w 2019 roku z premierą na 2020 rok. Gra skupia się na zarządzaniu mobilnym brygadami żołnierzy z filmowego uniwersum, którzy walczą z insektoidalnymi kosmitami zwanymi Arachnidami. Niemal kilka miesięcy temu ujawniono gameplay rozgrywki, który możecie zobaczyć poniżej.

Gameplay trailer RTS Starship Troopers: Terran Command

Nowa premiera gry ma odbyć się 16 czerwca.

Źródło: Steam