4 polaków w Starcraft 2 Dreamhack Masters 2020 Fall

Już w najbliższą środę rozpocznie się Dreamhack Masters 2020 Fall, podczas którego aż 4 polaków weźmie udział w kolejnej edycji turnieju Starcraft 2.

mana dreamhack starcraft 2 masters 2020

Ostatni turniej w ramach Dreamhack zakończył się dla Polaków miejscami 5-6 dla Many, 9-12 soula i 13-16 Geralda. Pozostali trzej biorący udział w turnieju znaleźli się dopiero w trzeciej dziesiątce turnieju.

Aktualnie zbliżamy się do kolejnej jesiennej edycji turnieju Dreamhack Masters 2020, gdzie ponownie zobaczymy czterech polaków, którzy brali udział w poprzednim turnieju. Na liście znaleźli się:

  • Mana,
  • souL,
  • Gerald,
  • Elazer.

Największe szanse ma rzecz jasna Mana, który utrzymuje całkiem dobrą formę i stara się kończyć ostatnie turnieje w europejskiej czołówce.

Aktualnie trwają jeszcze przygotowania do ostatniego turnieju kwalifikacyjnego, z którego najlepsi zawodnicy pojawią się w turnieju.

Pierwsze mecze rozpoczną się 26 sierpnia o godzinie 17:00. Niestety na ten moment nie znamy jeszcze grup do momentu zakończenia turnieju kwalifikacyjnego, więc nie wiemy gdzie zostaną rozstawieni polscy zawodnicy.