Mana jedynym pozostałym polakiem w turnieju Dreamhack Starcraft 2 Masters 2020

Za niespełna godzinę rozpoczną się rozgrywki w ramach Dreamhack Starcraft 2 Masters 2020. W 3 rundzie zobaczymy ostatniego z polaków, który jeszcze ma szansę na awans do rozgrywek finałowych.

mana dreamhack starcraft 2 masters 2020

W turnieju organizowanym przez Dreamhack brało udział sześciu polaków: souL, Gerald, Ziggy, MaNa, Elazer i Art. Do playoffów awansowało jedynie trzech: Gerald, souL i Mana. Jednak pech chciał, że to właśnie sami polacy byli odpowiedzialni za eliminację pozostałych w playoffach. Gerald uległ souLowi 3:1, ale ten już w kolejnej rundzie trafił na MaNę, który pokonał go 3:2.

Tymczasem dzisiaj o 16:00 Mana rozegra trzecią już rundę playoff, w której zmierzy się z Vanyą, rosyjskim Zergiem. Szanse polaka są całkiem duże, ponieważ Vanya przegrał już z MaNą podczas rozgrywek grupowych. Jednak tutaj stawka jest znacznie większa i Rosjanin nie odda tak łatwo zwycięstwa naszemu rodakowi.

Mecze komentowane są Indiego, którego komentarz dzisiejszego meczu zapowiedział już na swoim Twitterze.

Jak pójdzie MaNie? Przekonamy się już niedługo. Tymczasem MaNa ma już zagwarantowane 625$ w ramach awansu z grupy oraz ponad 2000 dolarów za zajęcie wysokiego miejsca w playoffach.

Powodzenia!