Szczegółowe omówienie Łupów Wojennych VI w Starcraft 2

Wczorajszego dnia uruchomiona została sprzedaż Łupów Wojennych VI w Starcraft 2. Omawiamy wszystko co związane jest z pakietem.

Blizzard udostępnia zakup wszystkich Łupów Wojennych

Cel Łupów Wojennych w Starcraft 2 jest jeden, wspierać rozwój esportu i zwiększać pule nagród w turniejach. Gracze od dnia wczorajszego mogą nabyć cztery pakiety Łupów Wojennych:

  • Przepustka Terran w cenie 9,99€,
  • Przepustka Protossów w cenie 9,99€,
  • Przepustka Zergów w cenie 9,99€,
  • Zestaw Łupu Wojennego VI (wszystkie przepustki w komplecie) w cenie 24,99€.

Zyski ze sprzedaży Łupów Wojennych wesprze turniej War Chest Team League

W tym roku Blizzard postanowił wesprzeć War Chest Team League, na który przeznaczy 150 000 dolarów (pomniejszone o podatki) ze sprzedaży najnowszego pakietu Łupów Wojennych. Turniej organizowany jest przez Wardiego, komentatora i organizatora eventów społecznościowych w Starcraft 2.

W turnieju wytypowanych zostanie 9 najciekawszych komentatorów gry, którzy następnie wybiorą po czterech graczy do swoich zespołów, by rozpocząć walkę o wartościowe nagrody.

Co zawierają Łupy Wojenne VI?

Tegoroczne łupy dostarczają graczom 3 zestawy skórek przeznaczonych dla budowli i fortyfikacji rasowych w Starcraft 2. Dodatkowo gracze mogą odblokować unikalne skiny Centrum Dowodzenia, Wylęgarni i Nexusa z motywem Starcraft: Remasterd wraz ze skórkami konsoli, sztandarami czy portretami graczy.

Możliwość odblokowania Łupów Wojennych ograniczona jest czasowo:

  • 11 czerwca 2020: Odblokowanie fazy 1
  • 9 lipca 2020:  Odblokowanie fazy 2
  • 6 sierpnia 2020: Odblokowanie fazy 3

Łupy Wojenne można nabyć w sklepie Blizzarda do dnia 2 września. Po tym czasie gracze w trakcie kolejnych 4 tygodni otrzymają premiowane PD aby móc skompletować cały Łup Wojenny i mieć szansę na odblokowanie wszystkich nagród, które to będzie można zdobyć tylko do 1 października 2020. Same Łupy Wojenne zakończą się 24 września.

Nagrody w 1 fazie

Nagrody w 2 fazie

Nagrody w 3 fazie

Dodatkowo w trakcie gry gracze otrzymają szansę na zdobycie unikalnych skinów i ikon.

Jeśli gracie w inne produkcje Blizzarda, spodoba Wam się to, że otrzymacie dodatkowe nagrody za zakup pakietu Łupów Wojennych zawierające wszystkie rasy. Wśród nich znajduje się skrzynia w Heroes of the Storm, Probe pet do Diablo III i pakiet kart do Hearthstone.

Jak informują deweloperzy zawartość Łupów Wojennych będzie dostępna po 1 października w grze. Gracze będą mogli je kupić za prawdziwe pieniądze jednak w znacznie wyższych cenach niż aktualne pakiety. Te zawierają az 80 elementów kosmetycznych.