Szef Blizzarda teasuje nowego Starcrafta?

Na profilu szefa Blizzarda pojawiła się grafika odnosząca do Starcrafta.

mike ybarra teasuje nową grę starcraft

Mike Ybarra, który aktualnie pełni rolę szefa studia Blizzard Entertainment zamieścił na Twitterze posta, na którym widnieje wizerunek Protossa ze Starcrafta z podpisem „My life for Aiur”. Wiele osób w społeczności sądzi, że w ten sposób teasuje nowości związane z franczyzą. Czyżby nowy Starcraft był w produkcji?

Ybarra już niejednokrotnie teasował różne nowości gier Blizzarda poprzez swój prywatny profil na Twitterze nie zdradzając przy tym praktycznie niczego. Kilka miesięcy temu ujawnił, że w kolejnych dniach gracze otrzymają zapowiedzi wielu nowości w świecie Diablo, Overwatch czy Warcraft. I mimo, że terminu nie dotrzymał, od tego czasu pojawiło się sporo nowości.

Dowiedzieliśmy się na przykład o starcie beta testów Overwatch 2 planowanych na 26 kwietnia, ujawnieniu nowości w świecie Warcraft takich jak zapowiedź i premiera nowego rozszerzenia w Hearthstone Wyprawa do Zaginionego Miasta, zapowiedzi nowego dodatku do World of Warcraft Dragonflight, którego ujawnienie nastąpi już 19 kwietnia jak i Warcraft Mobile, którego ogłoszenie nastąpi 19 maja. Zaś w samym Diablo uruchomiono pre-rejestrację na urządzeniach iOS i nagrody za rejestrację do Diablo Immortal potwierdzając datę premiery planowana na pierwszą połowę 2022 roku.

Zaś jeśli chodzi o Starcrafta na jego profilu pojawił się taki post:

Powyższy post może oczywiście nie znaczyć absolutnie nic. Jednak patrząc po jego tajemniczych postach z przeszłości, jestem w stanie uwierzyć, że jest coś na rzeczy. Czy warto hajpować się na coś dużego? Nie wiem, może to oznaczać po prostu jakiegoś patcha, albo coś w stylu mini kampanii, a może oznaczać również, że trwają prace nad zupełnie nową produkcją w świecie Starcrafta.

Źródło: Twitter