W świecie Starcrafta coś się dzieje. Blizzard grzebie przy subdomenie koprulu.blizzard.com

Blizzard pracuje nad czymś na subdomenie koprulu.blizzard.com!

Blizzard pracuje nad Starcraftem. Zmiany na subdomenie koprulu

Marzenia o nowym Starcrafcie mogą wydawać się bardziej realne. Wczorajszego dnia grafikę prezentującą Protossa umieścił na swoim profilu Mike Ybarra, a historyczne dane odnoszące się do certyfikatu SSL dla domeny blizzard.com wskazują, że kilkukrotnie pojawiały się zmiany w domenie koprulu.blizzard.com. Czy można to uznać za jakikolwiek zwiastun nowej gry w świecie Starcrafta?

Zmiany, o których piszę można prześledzić na stronie CRT.SH. Jest to strona, która sprawdza zmiany w certyfikatach SSL, ich dodanie bądź modyfikację. W przypadku domeny koprulu.blizzard.com tych zmian na przestrzeni ostatnich 2 lat jest całkiem sporo. Warto tu również podkreślić, że większość wpisów jest tylko z 2022 roku.

Nie oznacza to oczywiście faktu prac nad jakimkolwiek Starcraftem. Pokazuje jednak, że coś rusza się w tym temacie. Może nie dowiemy się tego od teraz, a dopiero za rok czy dwa lata na przykład. Chociaż jeśli Mike Ybarra lubi tak teasować nowe rzeczy w w świecie gier Blizzarda być może na tegorocznym BlizzConie zobaczymy coś nowego?