Wyciekł gameplay ze Starcraft: Ghost. Byłby hit

Starcraft: Ghost to anulowana strzelanka, która miała pojawić się na konsole. Od dzisiejszej nocy w sieci znaleźć można gameplay z rozgrywki, który pokazuje, że gra mogłaby być hitem.

Historia Starcraft: Ghost sięga roku 2002 kiedy to studio postanowiło stworzyć pierwszy projekt na konsole Xbox i Playstation 2. Z czasem jednak przez wzgląd na brak zasobów ludzkich, projekt był wielokrotnie odkładany by w 2014 roku zostać całkowicie anulowanym.

Jednak w trakcie 12 lat od zapowiedzi gra przeszła bardzo długą drogę i w dalszym ciągu prace były kontynuowane. W sieci pojawiły się gameplaye z rozgrywki w wysokiej rozdzielczości, które pokazują, że gra była w zaawansowanym stopniu prac deweloperskich.

Historia prezentowana w grze miała pokazać nam inne spojrzenie na świat Starcrafta. W grze wcielamy się w snajpera, Novę, która wykonuje zadania w dwojaki sposób. Gra była połączeniem skradanki i strzelanki pełnej akcji co można zobaczyć na powyższym nagraniu.

Gdyby gra wyszła 15 lat temu, zdobyłaby całe rzesze nowych fanów bo graficznie na tamte czasy prezentowałaby się niesamowicie.