Streamer Fortnite doprowadził swoją mamę do płaczu

Warto pomagać. Jeden streamer Fortnite z własnych pieniędzy spłacił kredyt studencki swojej mamy i doprowadził ją tym do płaczu.

W wielu publicznych telewizjach gry komputerowe uznawane są za zło wcielone i ogromne zagrożenie dla młodzieży. Można te teorie zarówno potwierdzić jak i zanegować bo w obu przypadkach znajdzie się ziarenko prawdy. Jednak gdy czytam jak dzieci, które grają w gry komputerowe pomagają swoim rodzicom spłacając ich długi czy dorzucając się do domowego budżetu wiem, że te osoby wykazują się szczególną empatią i zdrowym podejściem do życia w społeczeństwie.

Aydan, który regularnie streamuje Fortnite postanowił zadzwonić do swojej mamy z informacją, że spłacił jej cały dług z kredytu studenckiego. Ta początkowo nie uwierzyła w to co mówi syn, a gdy zrozumiała po kolejnym jego powtórzeniu nie wytrzymała emocjonalnie i rozpłakała się mu do słuchawki. Sam darczyńca również wzruszył się reakcją mamy co możecie obejrzeć na poniższym materiale

Lubię czytać takie rzeczy ponieważ wiem, że nieczęsto młode pokolenia pokazują swoją wdzięczność rodzicom czy dziadkom. Sam ostatnio przekonałem się o tym kiedy moja własna babcia zabrała mnie do restauracji i to ja wymogłem abym sam zapłacił za nas przy czym restauratorka rzuciła tekstem, że pierwszy raz widzi aby to wnuk płacił za obiad kiedy jest z babcią.

Czasy się zmieniają, ale cieszę się, że takie akcje jak ta powyżej istnieją i są poruszane przez media.