Świąteczne promocje na Overwatch, World of Warcraft, Diablo III, Starcraft i Call of Duty ze zniżką do 65%

Tegoroczny, gorący okres świąteczny Activision Blizzard rozpoczyna od promocji na Overwatch, World of Warcraft, Diablo, Starcraft, czy Call of Duty ze zniżkami sięgającymi 65%.

świąteczna promocja overwatch, wow, diablo, starcraft

Jak co roku Blizzard przecenia wiele produktów cyfrowych w swoim sklepie internetowym Battle.Net. Wiele z gier przeceniona została na aż 50% czy 65% co może być łakomym kąskiem dla wszystkich, którzy polują na konkretne gry.

W tym roku wśród najciekawszych pozycji można wyróżnić Overwatch i World of Warcraft gdzie zniżki sięgają 50%. Te najwyższe odnoszą się do Call of Duty Black Ops 4.

Promocja Overwatch

Overwatch to najmłodsza produkcja Blizzarda, która od ponad 3 lat utrzymuje się na rynku gier sieciowych. W tym roku Blizzard przygotował standardową zniżkę 50% na wersję Legendary, podczas gdy wersja Standard dostępna jest, ze zniżką 25%.

Wersja Legendary posiada 15 dodatkowych skórek (10 legendarnych i 5 epickich), peta baby Winstona do World of Warcraft, rewers kart do Heartstone, bohatera Smugę do Heroes of the Storm oraz skrzydła Łaski dla nefalema w Diablo III.

Blizzard coraz częściej przecenia Overwatch ze względu na fakt ujawnienia na BlizzConie prac nad Overwatch 2, oddzielną grą dodającą kooperacyjny tryb PvE.

Promocja WoW

Na taką samą zniżką bo aż 50% mogą liczyć gracze, którzy chcą nabyć dodatek Battle for Azeroth. Podobnie jak w przypadku Overwatch tak i dodatek do WoWa dostępny jest w wersji standardowej (przecenionej o 50%) jak i wersji deluxe, która została przeceniona o o 37%.

Wersja Deluxe dostarczy graczom dodatkową zawartość cyfrową do WoWa jak i innych gier Blizzarda. Na tej liście znajdują się wierzchowce, pet Baby Tortollan, emotki z emblematami Hordy i Przymierza do Overwatch dla Smugi, rewers kart do Heartstone, grafiti do Starcraft 2 i wierzchowiec do Heroes of the Storm.

Dodatkowo na liście znalazły się cyfrowe dodatki w postaci petów, wierzchowców i fajerwerków, które również w większości przecenione są o 50%. Jedynie kocia rodzina pojawiła się ze zniżką aż 65%.

Pozostałe promocje na Diablo III, Starcraft i Call of Duty

Pozostałe promocje pojawiły się z dużo mniejszymi zniżkami sięgającymi ok 20-30% (poza grami Call of Duty) Poniżej prezentujemy listę najciekawszych pozycji:

  • Diablo III Eternal Collection -26%
  • Diablo III Battle Chest -33%
  • Diablo III Standard Edition -50%
  • Diablo III Reaper of Souls -50%
  • Starcraft Remastered -33%
  • Starcraft 2: Kampanie Novy -33%
  • Starcraft Remastered + Cartooned -28%
  • Starcraft Cartooned -20%
  • Call of Duty Modern Warfare -33%
  • Call of Duty Black Ops 4 -60%

To dobra okazja dla osób, które chcą kupić grę w niższej cenie z oficjalnego źródła. Wszystkie promocje dostępne są w cyfrowym sklepie Battle.Net.