Szczęśliwego Nowego Roku! Zaczynamy nowy etap w historii portalu!

Dzisiejszego dnia obchodzimy nowy rok. Przyszła pora na ujawnienie naszych planów na rok 2020!

życzenia noworoczne blizzplanet

Overwatch to produkcja, której poświęciłem ostatnie 5 lat mojego życia. Jednak od ponad dekady miałem w głowie myśli sięgające dużo dalej aniżeli prowadzenie portalu o jednej grze Blizzarda. Tworzyłem pierwsze schematy ale zawsze brakowało czasu na dopięcie tematu do końca. W trakcie lat zmieniała się również technologia czy zapotrzebowania użytkowników, a praca w mediach pomogła mi spojrzeć na temat gamingu z innej perspektywy.

Dzisiejszego dnia prezentujemy Wam BlizzPlanet.pl, portal który skupiać będzie aktualności ze świata gier w jednym miejscu. Overwatch zostanie naturalnie wchłonięty przez serwis i wszystkie newsy z gry będą prezentowane już na łamach naszej planety. Nie nastąpi to natychmiast, a stopniowo. Coraz częściej najważniejsze aktualności będziemy prezentowali na łamach Blizzplanet.pl. Pozostałe luźniejsze newsy pozostaną na Overwatchgame.pl, a w trakcie pierwszego kwartału roku całkowicie przeniosą się na nowy portal.

Na łamach BlizzPlanet.pl możecie przeczytać już wiele artykułów o innnych produkcjach Blizzarda. Szczególnie zachęcam do zapoznania się z tymi dotyczącymi Diablo 4 jak i Diablo Immortal. Z czasem na łamach naszego portalu znajdą się również aktualności z Fortnite i League of Legends oraz innych produkcji, w których będziemy rozwijać nasz portal.

Blizzplanet.pl to miejsce, które ma skupiać fanów wielu gier. W końcu nie grywamy tylko w jedną produkcję, a od czasu do czasu przerzucamy się na kolejne. Chcemy abyście zaglądali do nas jak najczęściej i mam nadzieję w 2020 roku ten plan minimum zrealizujemy!

Do siego roku!