4 nowe postacie w Valorant na premierę

Zaprezentowane wczoraj gameplaye z Valorant pokazały nam 8 funkcjonujących bohaterów gry. W dniu premiery ma dołączyć do nich kolejna czwórka postaci!

dziś startują zapisy do beta testów valorant

Postacie w Valorant mają być unikalne podobnie jak bohaterowie Overwatch czy Paladins. Jednak w przeciwieństwie do wymienionych gier, Valorant skupi się na umiejętnościach aimingu.

W sieci pojawia się coraz więcej informacji dotyczących nadchodzącej produkcji Rito. Jedną z nich jest liczba bohaterów jaką otrzymamy na premierę gry, która ma odbyć się podczas tegorocznego lata.

Nowi bohaterowie w Valorant

W połowie stycznia, kiedy to zaproszono streamerów do oddziałów Riot Games na całym świecie, deweloperzy rozmawiali ze streamerami o nadchodzącej produkcji i szczegółach dotyczących rozgrywki. Gra aktualnie posiada osiem grywalnych postaci, z których każda posiada własne umiejętności.

Podczas wczorajszego streamu Izaka ujawniono, że deweloperzy pracują nad kolejnymi czterema bohaterami, którzy mają się pojawić w grze na premierę gry. Streamerom nie zdradzono jednak jakiego rodzaju to postacie i jakimi mechanikami będą się charakteryzować.

Nam pozostaje jedynie czekać na kolejne szczegóły produkcji.