Beta testy Project A w marcu

Coraz więcej informacji wypływa o najnowszej produkcji Riot Games. Beta testy Project A mają rozpocząć się jeszcze w marcu!

beta testy project a marzec 2020

Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekamy na najnowszą produkcję od Rito. Project A może być ciekawym odświeżeniem taktycznych strzelanek, a wymóg posiadania dobrego aima spowoduje, że będzie bardzo trudno grindować poziomy. Dodając do tego zupełnie nowe podejście do anti-cheatu opracowywanego przez deweloperów gra może okazać się dla wielu osób dosłownie strzałem w 10kę.

Beta testy Project A w marcu 2020

Podczas zamkniętych beta testów, które odbywały się w różnych regionach świata deweloperzy zdradzili co nieco zaproszonym gościom o grze. Juan Jose Moreno, PR & Comms Latin America w Riot Games potwierdził influencerom, że firma planuje start beta testów Project A w Marcu, a dokładniej 3.03. Oznacza to, że od beta testów dzieli nas jedynie 18 dni.

Juan wspomniał również, że dzień wcześniej, 2 marca zostanie zdjęte embargo, co może oznaczać wysyp wielu nowych informacji o grze w materiałach przygotowywanych przez influencerów.