Beta Valorant startuje 7 kwietnia!

Riot Games potwierdziło datę premiery beta testów Valorant. Te startują 7 kwietnia!

Twórcy Valorant ujawnili w końcu długo wyczekiwaną informację. Beta testy Valorant rozpoczną się 7 kwietnia o godzinie 18 czasu polskiego!

Jak dostać się do bety Valorant?

Jeżeli znajdujesz się wśród wspieranych regionów wykonaj następujące czynności:

1. Zarejestruj konto Riot

2. Połącz swoje konto Riot z kontem Twitch (Możesz utworzyć takie konto tutaj)

3. Kiedy wystartuje zamknięta beta w Twoim regionie (aktualnie tylko EU i NA), oglądaj wybrane streamy VALORANT wyróżnione na Twitch.

Prosimy pamiętać, że liczba graczy, którzy otrzymają dostępy uzależniona jest od pojemności serwerów. Zalecamy wszystkim rejestrację do bety dzięki czemu będziemy mogli zaprosić większa liczbę osób. Kolejni gracze otrzymają dostępy wraz z aktywowaniem kolejnych regionalnych serwerów.

Czy Valorant będzie dostępny w moim regionie?

Jeśli grasz z Kanady, Stanów, Rosji, Turcji bądź Europy, masz szansę na dostanie się do bety. Uzyskanie dostępu do bety osobom spoza powyższych regionów jest aktualnie niemożliwe. O zmianach poinformujemy na naszych oficjalnych kanałach.

W dalszym ciągu chcielibyśmy abyście wypowiedzieli się o grze z materiałów dostępnych online.

Czy mój progres z bety zostanie przeniesiony po premierze?

Nie. Rozgrywka w Valorant może się zmienić do premiery i lepiej dla wszystkich jeżeli zaczną z tego samego poziomu.

Jak długo będzie trwała beta?

Cały czas celujemy w premierę na lato 2020 i chcemy skrócić betę do maksimum dołączając kolejne regiony. Jeśli jednak otrzymamy zbyt dużo negatywnego feedbacku będziemy ewaluować nowe terminy.

Co stanie się z punktami Valorant, które kupię w trakcie beta testów?

Po premierze, przekażemy Tobie wszystkie punkty z powrotem, z dodatkowym bonusem w wysokości 20% za pomoc w zaangażowaniu w testowanie mechanizmów skinów i sklepu. Dla przykładu: jeśli kupisz 10 000 punktów Valorant w trakcie bety, otrzymasz na premierę 12 000 punktów Valorant (bonus zostaje dodany nawet jeśli kupić gigantyczną liczbę punktów).

Sklep i szczegóły cen w dalszym ciągu są w pracy i nie odzwierciedlają tego co będzie podczas premiery.