CEO Riot Games o Valorant: Nie eliminujesz umiejętnościami. Gracze: Potrzymaj mi piwo

Jeszcze w 2019 roku gdy tylko zapowiedziano Valorant CEO Riot Games twierdził, że mimo umiejętności w grze nie będzie się eliminowało umiejętnościami. Gracze pokazali ja mocno był w błędzie.

ceo riot games nie eliminujesz umiejętnościami w valorant

Umiejętności w Valorant miały służyć początkowo odwróceniem uwagi, przegonieniem przeciwników z ustalonej pozycji czy wsparciem naszych sojuszników. Jednak jak szybko się okazało, używanie umiejętności ofensywnie przydaje się w wielu przypadkach. Jeszcze w 2019 roku CEO Riot Games, nicolo tak wypowiadał się o mechanice w Valorant.

Początkowo umiejętności miały służyć tworzeniu taktycznych możliwości, pozwolić graczom na zdobycie pozycji, która pozwoli im na strzał. Jednak oglądają poniższy materiał mam wrażenie, że rzeczywiście coś poszło nie po jego myśli.

Oczywiście powyższy materiał mimo, że potwierdza tezę graczy nie jest ostatecznym wynikiem. W końcu nawet jak spojrzymy na cały mecz z perspektywy analityka, statystyki meczowe pokażą nam, że to właśnie bronie eliminują największą liczbę graczy, a umiejętności stanowią jedynie uzupełnienie arsenału.

Podane przykłady dodatkowo wskazują Raze jako główną przyczynę śmiechu z wypowiedzi właściciela Riot Games. Przedwczoraj pisaliśmy o tym, że agentka jest pod lupą deweloperów i bacznie się przyglądają jej balansowi.

Nie zmienia to jednak faktu, że umiejętności bardzo mocno pomagają zdobyć fraga. Nawet wczoraj grając Sovą dobijałem wybuchową strzałą przeciwników. Jednak koniec końców to właśnie broń którą kupowałem odpowiadała za 90% eliminacji.

A Wam jak idzie potyczka w Valorant? Dostaliście się do bety?