Dafran dożywotnio zbanowany w rozgrywkach Valorant

Jeden z najlepszych na świecie zawodników Overwatch, który przeszedł do Valorant został dożywotnio zbabnowany w rozgrywkach Valorant.

dafran porzuca valorant

Niedawno miał miejsce turniej francuskiego organizatora Solar Cup, w którym wzięło sporo znanych osobistości esportowych. Wśród nich znalazł się Dafran, który jest równie kontrowersyjną postacią co bardzo dobrym pro graczem.

Niestety jego przygoda podczas tego turnieju dobiegła końca na dobre. Włodarze turnieju zdecydowali się, że Dafran nie dokończy udziału w turnieju, ani również w jego przyszłych edycjach. Przyczyną jest rzecz jasna jego zachowanie, którym w obelżywy sposób odzywał się do przeciwników oraz organizatorów turnieju.

Sam nie widzi w swoim zachowaniu problemu, co pokazał na swoim Twitterze w równie obelżywy sposób.

Wszystko z powodu przełożenia meczu przez organizatorów kilka dni przed jego odbyciem, którego drużyna Dafrana „rzekomo” nie zobaczyła na Discordzie informacyjnym turnieju. Brzmi to aż za bardzo kuriozalnie, albo też sami zawodnicy za nic mieli organizatorów. Zrozumiałbym złość gdyby zmiana terminu nastąpiła w przeddzień, ale mają kilka dni na ogarnięcie się nie widzę tu powodów do zarzucania organizatorom braku kompetencji.