Deathmatch pojawi się w Valorant

Deweloperzy w Riot Games poinformowali, że pracują nad trybem deathmatch w Valorant.

deathmatch w valorant

Riot Games zaprezentowało swoją filozofię kryjącą się za trybem Gorączka Spike’a. Deweloperzy wyjaśnili dlaczego powstał tryb, czy pozostanie na dłużej i jakich modyfikacji moglibyśmy się spodziewać. Jednak co ważniejsze wypowiedzieli się w kwestii popularnego w innych grach trybu Deathmatch.

Uczestnicy naszej bety już dość głośno domagają się czegoś w stylu trybu „deathmatch”. Nie mogę jeszcze zdradzić konkretnych terminów ewentualnego debiutu, ale zapewniam, że nasz zespół uważnie wsłuchuje się w opinie graczy. Zaczynamy prace nad stworzeniem technologii koniecznej do obsługi takiego trybu.

Deweloperzy wiedzą, że gracze potrzebują trybu, w którym będą mogli szlifować swoje umiejętności celowania, raszowania czy wykorzystywania umiejętności. Krótkie tryby są idealnym miejscem, gdzie gracze nie muszą tracić nawet 50 minut nad jednym meczem aby sprawdzić nową mechanikę podejrzaną u prosów.

Nie podano informacji kiedy taki tryb się pojawi. Wiemy jednak, że deweloperzy poza Deathmatchem pracują również nad innymi trybami. Ich premiery będą zależały od potrzeb graczy i popularności dotychczasowych trybów.