Fan zaprojektował dwa customowe skiny do Vandala w Valorant

Skiny w Valorant nie są najwyższych lotów, przyznajmy to sobie szczerze. Ale zdaje się, że fani nadrabiają braki w sklepie i projektują własne customowe skiny do Vandala w Valorant.

fanowskie skiny vandal valorant

Valorant jest jeszcze w fazie beta, zatem jest dla mnie jasne, że w grze podczas premiery pojawi się znacznie więcej skinów broni. Jednak te dotychczas zaprezentowane nie są jakieś szczególnie imponujące, a kosztują krocie.

Dlatego też fani postanowili stworzyć własne wersje skinów, które mogłyby pojawić się w grze. Popularność fanowskich skinów spowodowała, że w Counter-Strike znajduje się ich cała masa, a niektóre dochodzą do niebotycznie ogromnych pieniędzy. Nie zapowiada się aby w Valorant miały pojawić się fanowskie skiny, ale może w przyszłości się to zmieni. Poniżej prezentujemy Wam dwa przykłady skinów, które mogłyby się znaleźć w Valorant gdyby deweloperzy zdecydowali się wprowadzić fanowskie skórki.

Oczywiście sam nie jestem kolekcjonerem i zapewne darowałbym sobie zakupy skinów za prawdziwe pieniądze jednak wiem, że jest to ogromny rynek i gracze chętnie kupili by tego typu skórki.