Gracz CS pierwszym Polakiem z rangą Valorant!

Dokładnie w święto 3 Maja jeden z czołowych polskich zawodników Counter-Strike osiągnął rangę Valorant w Valorant (jakkolwiek to brzmi).

pierwszy polak z rangą Valorant

System rankingowy w Valorant jest przez wielu graczy niesprawiedliwy wrzucając graczy od niskich dywizji. Jednak celowe zaniżanie rangi gracza powoduje, że Ci którzy mają umiejętności szybko awansują do kolejnych dywizji, a Ci którym nie idzie pozostaną tam gdzie są albo spadną jeszcze niżej.

Jak poinformował na swoim profilu jeden z najlepszych graczy Counter-Strike w Polsce, Patryk „Patitek” Fabrowski osiągnął on jako pierwszy w naszym kraju rangę Valorant. Jest to najwyższa mistrzowska ranga przydzielona w produkcji Riot Games, która udowadnia umiejętności poszczególnych graczy.

Patitek wcześniej znany był z gry dla Venatores, X-kom czy Izako Boars. I wygląda na to, że Valorant będzie kolejną produkcją, w której będzie próbował odnieść sukces.

Sam zawodnik nie posiada dobrej historii w rozgrywkach w CSa. Gracz w 2015 został zbanowany przez Valve ze wszystkich turniejów organizowanych przez firmę z powodu używania przez niego nielegalnego oprogramowania. Przez ostatnie lata jednak starał się pokazać, że to umiejętności zdecydowały o jego renomie, a nie cheaterska przeszłość.