Inżynier robot kolejnym agentem w Valorant? Riot Teasuje

Riot Games teasuje nowego agenta w Valorant. Będzie nim najpewniej robotyczny inżynier.

przeciek bombshell nowym agentem valorant

Riot Games podobnie jak inni twórcy wprowadza do gry elementy, które mogą bezpośrednio teasować nowych agentów czy nowości jakie zobaczymy w grze. Jeden z fanów poskładał do kupy kilka elementów i uwiarygadnia, że w grze może pojawić się inżynier.

Jak wynika z dochodzenia przeprowadzonego przez fana, nowy agent najpewniej będzie nosił nazwę Bombshell i będzie miał duży związek z robotyką. Nie wiemy na 100% czy będzie robotem czy inżynierem zajmującym się robotyką, a przedstawiony na poniższym zrzucie

Jeśli dokładnie przyjrzymy się grafikom przedstawionym powyżej zobaczycie kilka ciekawych rzeczy. Pierwszą jest napis Vertraulich, który po przetłumaczeniu znaczy Poufne. Słowo pochodzi z języka niemieckiego zatem można również dochodzić, że będzie to niemiecki inżynier.

Jednak to co nie pasuje w tej układance to szkielet. Nie wiemy czy będzie to agent poruszający się w jakimś ezgoszkielecie. Powyższe obrazy pokazują, że robot ma pozycje niską i wysoką, a nowe kwestie w grze odnoszą się bezpośrednio do niskiego wzrostu agenta. Zdradzają to wypowiedzi Jett i Cyphera.

Jett: Ok cofam to co powiedziałam o tych botach i Twoim wzroście.

Cypher: Mały inżynierze, pożyczyłem sobie jeden z Twoich transmiterów do mojej kamery. Oddam Ci ją, pewnie…

Ewidentnie jest coś na rzeczy, ale podejrzewam, że na nowego agenta jeszcze trochę poczekamy. Aktualnie swoją premierę miała Reyna, a nie sądzę aby nowy FPS od Riot wprowadzało masowo nowych bohaterów co miesiąc czy dwa.

Dajcie znać o swoich przemyśleniach na ten temat w komentarzach.