Kupujesz skiny w Valorant podczas bety? Zostaną usunięte podczas premiery gry

Graczy zawsze interesują skiny. Bez względu czy dotyczą broni czy agentów. Ale jeśli kupujecie skiny podczas bety Valorant musicie wiedzieć, że zostaną usunięte z Waszego konta podczas premiery gry.

skiny broni w Valorant

Beta testy każdej niemal gry są okresem, w którym gracze mają okazję przetestować mechanizmy gry i wspomóc deweloperów w produkcji. Z tego też powodu deweloperzy nie chcą przyznawać niektórym graczom przewagi w jakikolwiek sposób. Dlatego też skiny, które kupicie podczas beta testów zostaną usunięte podczas premiery gry.

Co z pieniędzmi za kupione skiny?

Wszystkie skiny dostępne w grze muszą zostać kupione za walutę z gry, które z kolei trzeba nabyć za prawdziwe pieniądze. Deweloperzy w oficjalnej pomocy gry przyznali, że progresja konta i wszelkie elementy kosmetyczne znikną z gry po premierze gry. Jednak Riot Grames przyznaje, że wynagrodzi graczy, którzy testują mechanizmy zakupowe w grze.

Cały proces będzie wyglądał w ten sposób, że gracze którzy nabyli wirtualną walutę w grze za prawdziwe pieniądze przeniosą ze sobą wszystkie pieniądze jakie wydali w trakcie beta testów na nowe konto. Dodatkowo Riot Games doładuje je w wysokości 20% bonusu co oznacza, że jeśli nabędziecie 1000 punktów waluty w grze na premierę gry otrzymacie 1200.

Nie będzie można zachować jakichkolwiek zakupów z zamkniętych testów beta, ale otrzymasz zwrot wydanych na nie środków. To oznacza, że ruszysz do boju w pełnej wersji gry ze swoimi PV w ręku.

Niby nic, ale warto abyście jako gracze wiedzieli jak będzie wyglądał cały proces.