Nowy tryb w Valorant. Team Deathmatch już wkrótce!

Riot Games nie potwierdza, ale dataminerzy już wiedzą, że w Valorant pojawi się nowy tryb!

team deathmatch w Valorant

Valorant aktualnie posiada jeden tryb paki, w którym jedna drużyna ma za zadanie podłożenie Spike, a druga zapobiegnięcie temu. Jak się jednak okazuje już wkrótce możemy zobaczyć tam Team Deathmatch. Nowy tryb został odkryty w plikach gry przez dataminerów, którzy od razu ujawnili ten fakt publicznie.

Team Deathmatch to jeden z najstarszych istniejących trybów w grach FPS. Dwie drużyny ścierające się ze sobą na różnorodnych mapach do momentu zdobycia określonej liczby punktów. Warto tu napomknąć, że w trybie tym gracze po eliminacji odradzają się na swoim respawnie bądź w losowym miejscu w zależności od ustawień trybu.

Będzie to z pewnością ciekawy tryb dla tych, którzy chcą trenować szybkość reakcji i headshoty. Osobiście mam nadzieję, że będę miał chęci gry w nim tak jak kiedyś w Unreal Tournament.

Rzecz jasna do momentu potwierdzenia przez Riot Games nie będziemy mieć pewności co do jego premiery. Jednak jego pojawienie się w plikach gry może oznaczać tylko jedno. Gdyby to był tryb zarzucony przez firmę dataminerzy znaleźliby go już wcześniej w plikach gry.