Od bety Valorant dzielą nas dni!

Zdaje się, że kolejne osoby zaczynają potwierdzać nadejście beta testów Valorant. Od bety dzielą nas raptem dni!

scarra - beta valorant w marcu

Valorant ma mieć swoją premierę w połowie 2020 roku. Logicznym jest zatem informacja, że wcześniej powinny mieć miejsce beta testy. Już wcześniej prezentowaliśmy Wam informacje o możliwych beta testach w marcu dzięki potwierdzeniu ze strony Slashera, numer 1 jeśli chodzi o przecieki esportowe.

Słowa Slashera potwierdza również Scarra, były już zawodnik i trener ligi LCS w League of Legends. Podczas podcastu został zapytany o plotki dotyczące startu beta testów Valorant i jak sam stwierdził:

Jestem pewien, że będą beta testy.

Jednak w takcie gdy to wypowiadał do rozmowy wtrąciła się Pokimane, która z lekkim zdziwieniem stwierdziła, że, beta musiałaby wystartować bardzo niedługo na co Scarra odpowiedział:

To jest bardziej niż pewne.

Gdy współrozmówcy próbowali drążyć temat dotyczące zakulisowych informacji Scarra trochę się speszył po czym wypalił, że jego przyjaciel będzie musiał się go pozbyć.

Scarra jest jednym z bardziej legitnych osób, jakie są na scenie LoLa. To osoba, która nie pozwoliłaby sobie na fałszywe przecieki szczególnie, że jest tak blisko związany z Riot Games.

Można więc śmiało stwierdzić, że beta nadchodzi wielkimi krokami. Jednak czy udział w niej będą mieli wszyscy czy deweloperzy zaczną od zamkniętego grona influencerów i dziennikarzy? Może uda nam się załapać na jedną z kolejnych fal to będziemy mogli Wam zaprezentować znacznie więcej materiałów z gry!