Ogromne spadki FPSów i skoki pingów w Valorant

Mimo, że Valorant znajduje się w trakcie fazy beta, zbyt wielu graczy w dalszym ciągu ma problemy ze spadkami FPSów i skokami pingu.

rankedy Valorant uruchomione

Beta testy to okres kiedy gracze muszą liczyć się ze zwiększoną liczbą błędów, które deweloperzy muszą załatać przed premierą gry. Jednak problem, z którym boryka się wielu graczy to ogromne spadki FPSów oraz duże skoki pingu nie pozwalające rywalizować na równych zasadach.

Jest to dosyć duży problem ponieważ wiele starć powoduje przeskoki kończące się najczęściej bezsensowną eliminacją, co powoduje całą masę frustracji. A wszystko z powodu poprzedniej aktualizacji, która niedawno pojawiła się w grze. Deweloperzy ujawnili jednak, że problem ten ma być naprawiony już w przyszłym tygodniu.

Jak poinformowali w jednej z ostatnich notek prasowych w najbliższy wtorek gracze mają otrzymać łatkę, która ma wprowadzić optymalizację klienta gry i serwerów. Gra ma działać stabilniej i nie powodować tak dużych skoków pingów i utraty pakietów czy strat FPSów.

Oby tylko najbliższy wtorek nie zakończył się jak poprzednia aktualizacja, która wywaliła serwery i nie pozwoliła graczom na uruchomienie meczu…