Pełna polska lista streamów z dropami Valorant. Jak zdobyć betę Valorant?

Dzisiejszego dnia rozpoczynają się publiczne pokazy Valorant. Wiele profili sztucznie próbuje sobie zwiększać oglądalność nie posiadając dostępów dlatego prezentujemy PEŁNĄ POLSKĄ listę streamów Valorant z dropami.

uruchomiono polskie serwery valorant

Już dziś o godzinie 19:00 rozpoczną się pokazy Valorant, w których brało udział wielu influencerów i pro graczy z całego świata. Dzisiejszego dnia influencerzy nie będą grali w betę Valorant, jako że ta startuje we wtorek 7 kwietnia o godzinie 14:00, jednakże zaprezentują wszelkie materiały pomagające Wam zrozumieć na czym polega rozgrywka w Valorant, zaprezentują szczegóły dotyczące stylu rozgrywki, broni jakie można kupić i postaci jakie zobaczymy w grze. Dodatkowo odbędą się Twitch Rivals, w których będziecie mogli oglądać rozgrywki biało-czerwonych w składzie Izak, Lothar, Pago, Neo i Taz.

Gdzie zdobyć dropy Valorant na Twitchu?

W sieci pojawiają się kanały, które już oszukują graczy możliwością zdobycia u nich dostępu do bety. W większości kanały te oferują klucze do bety, które w ogóle nie istnieją.

W tym celu oficjalny kanał Valorant udostępnił listę streamerów gdzie będziecie mogli obejrzeć rozgrywki w języku polskim. Pełną listę prezentujemy poniżej:

Dzisiaj od godziny 19:00 będziecie mieli szansę otrzymać drop z dostępem do zamkniętych beta testów u wybranych…

Opublikowany przez Valorant – Polska Piątek, 3 kwietnia 2020

Warto zwrócić uwagę, że nie ma znaczenia na jakim kanale będziesz oglądać stream. Oglądalność danego streamera nie zwiększa szans na zdobycie dostępu do bety. Wystarczy, że będziecie oglądali jeden z włączoną funkcją dropów, którą rozpoznacie komunikatem pod tytułem streamu. Poniżej zrzut jak to wygląda:

Dodatkowo aby mieć szansę na dostęp do beta testów Valorant i zdobyć dropy musicie zintegrować swoje konto Twitch z kontem Riot Games. O tym jak wykonać tą czynność napisaliśmy w poniższym artykule:

Dropy będzie można zdobyć dziś podczas wieczornych pokazów u wybranych streamerów, a następnie od wtorku od godziny 14:00 oglądając jakikolwiek stream Valorant.

My zachęcamy do obejrzenia streamu Teko, z którym współpracujemy już dobre 5 lat!