Phantom lepszy od Vandala? Shroud dzieli się swoją opinią

Valorant nie posiada tak wielu broni jak CS:GO. Lista jest jednak bardzo ciekawa i czasem ciężko przekonać się bardziej do jednej czy drugiej broni. Shroud podzielił się informacją czy woli Phantoma czy Vandala.

vandal czy phantom shroud opinia valorant

W Valorant trwa zażarta dyskusja nad tym, która broń jest lepsza: Phantom czy Vandal? Spośród 17 różnych broni to właśnie te dwie powodują największe dyskusje i niesnaski między graczami.

Na Twitterze do tablicy został wywołany były profesjonalny gracz Counter-Strike Shroud, który podzielił się swoim zdaniem na ten temat. W jego mniemaniu Phantom ma znacznie więcej zastosowania aniżeli Vandal. Wszystko tak naprawdę jest uzależnione od tego na jakiej pozycji się gra, jakiego agenta używa, czy jaką ekonomię posiadają przeciwnicy. Jednak jak sam twierdzi, Phantom ma więcej zastosowań niż Vandal.

Shroud podkreśla jednak aby nie rezygnować z żadnej broni. W jednej z kolejnych odpowiedzi stwierdził, że gracze muszą być zaznajomieni z obiema w zależności od tego co będą mogli wybrać przeciwnicy.

Jak zawsze nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. U shrouda częściej zadziała Phantom, u mnie z kolei co śmieszne Guardian, u jeszcze innych Judge.