Polski zespół z Izakiem odpada w pierwszej rundzie turnieju Valorant

Polski zespół z Izakiem odpadł w pierwszej rundzie turnieju Valorant.

polska odpada z turnieju european brawl valorant

Organizacja G2 postanowiła zaprezentować fanom turniej European Brawl z udziałem znanych influencerów i esportowców. Poszczególne zespoły były budowane jako reprezentacje krajowe, które dzisiejszego dnia starły się w pojedynku o 10 000 euro. Drużyna z Polski uległa już w pierwszym meczu reprezentacji Francji.

Polski zespół wystąpił w turnieju w następującym składzie:

• Izak,
  • Pago,
  • Lothar,
  • TaZ,
  • Neo.

Zdawać by się mogło, że drużyna jest dosyć mocna i pierwsza połówka mapy Bind zakończyła się wynikiem 6:6. Jednak druga połowa, w której Polacy grali w obronie zakończyła się katastrofą. Polski zespół zdobył tylko 3 punkty by ostatecznie ulec francuzom 9:13.

Drugą rozgrywaną mapą było Haven. Pierwsza połowa była podobnie jak poprzednio dosyć wyrównana i zespół Izaka przegrywał tylko 5:7. Po zmianie stron mecz stał się bardziej wyrównany, ale i tutaj musieli ulec sile Francji przegrywając mapę 11:13, a ostetecznie sam mecz 0:2 przez co odpadli z turnieju.