Poznaliśmy oficjalną nazwę gry Project A!

Project A to tymczasowa nazwa dla strzelanki od Riot Games. Najpewniej poznaliśmy jej prawdziwą nazwę.

Zdecydowana większość gier na początku istnienia otrzymuje tymczasowy tytuł jakim deweloperzy będą się posługiwać. Popularna na zachodzie strzelanka Overwatch początkowo nosiła nazwę Titan. Deweloperzy z Riot Games maj podobny schemat, a Project A jak sami mówią jest nazwą tymczasową.

Być może dowiedzieliśmy się jednak jaką nazwę będzie nosiła najnowsza produkcja od Rito. W ramach domeny riotgames.com powstała nowa subdomena quantumcore. Dostęp do tej subdomeny jest rzecz jasna zablokowany, jednak daje nam do zrozumienia, że taką nazwę będzie nosić jedna z ich gier.

Podejrzewa się, że Quantum Core odnosi się bezpośrednio do Project A. Jak wyżej wspomniałem Project A w rozwinięciu Project Ares jest nazwą tymczasową, a pojawienie się nowej subdomeny sugeruje, że niemal na 100% jedna z ich produkcji otrzyma taką nazwę.

Część osób ma oczywiście wątpliwości. Do oficjalnego ogłoszenia nic nie jest pewne. Ale pojawienie się tej subdomeny na kilka miesięcy przed premierą gry sugeruje, że może jej dotyczyć.