Project A będzie za darmo!

Nie milkną echa informacji upublicznianych przez zaproszonych gości na zamknięte testy Project A. Gra ma być za darmo w modelu free2play!

Project A ma zrewolucjonizować strzelanki taktyczne. Nie różniąc się naddto mechaniką od CSa ma przyciągnąć miliony graczy chętnych do wypróbowania jedej z nowych gier od Riot Games. Gra będzie znacznie trudniejsza mechanicznie ponieważ poza ważną umiejętnością celowania dojdzie jeszcze możliwość kupowania umiejętności.

Project A będzie free2play

Jednak do tej pory większość osób zastanawiało się jaki model biznesowy będzie miała najnowsza produkcja studia. Do tej pory zobaczyliśmy już karciankę i battle chess, które stawiają na free2play. Nie inaczej będzie z Project A, który również będzie za darmo. Według doniesień wszystkie gry od Rito mają być darmowe dla graczy.

Oczywiście aby utrzymać się na rynku gra będzie zawierała mikrotransakcje, jednak deweloperzy zapewniają, że nie będą w modelu pay2win.

Cieszę się z takiego podejścia. Biorąc pod uwagę fakt, że Riot Games opracowuje system anti-cheat pracujący w Kernelu, zatem tam gdzie systemy cheatingowe nie dotrą jest duża szansa na to, że w grze nie zobaczymy szalonych aimingowców i wallhackerów.

Jeśli jeszcze nie polubiliście naszego Fanpage o Project A koniecznie go odwiedźccie i zalajkujcie!