Przeciwnicy usłyszą gdy Sage wskrzesi sojusznika

Deweloperzy wprowadzili kilka niewymienionych w patch notes zmian, na które warto zwrócić uwagę. Jedną z nich jest ult Sage, który będzie teraz słyszany przez wszystkich, łącznie z przeciwnikami.

sage ultimate głos valorant

Do tej pory użycie umiejętności wskrzeszenia kończyło się tym, że gracze słyszeli je gdy znajdowali się w pobliżu Sage. Teraz bez względu na to czy jesteśmy obok czy na drugim końcu mapy i bez względu na to czy jesteśmy sojusznikiem czy przeciwnikiem, każdy usłyszy o wskrzeszeniu.

Wszystko jest łatką, która naprawiła niezamierzony błąd deweloperów. Sage od samego początku miała informować wszystkich na mapie o tym, że dana osoba została wskrzeszona. Informację o łatce potwierdziło Rito na Reddicie.

Tak to bugfix! Ta kwestia była już w grze od jakiegoś czasu, ale nie była grana w odpowiednim momencie. Mamy nadzieję, że to wyklarować momenty, w których Sage użyje swojego ulta.

Widać, że deweloperzy przykładają się do swojej współpracy ze społecznością. Temat został zauważony przez graczy, a Rito w niespełna 2 tygodnie naprawiło błąd. Oczywiście jest jeszcze sporo pracy ale mamy nadzieję, że wszystko pójdzie jak należy.